Сучасний дизайн
Найкраща ціна / якість на ринку
Надійна b2b програма
Один з найбільших експортерів меблів в україні
Helpful information

Product catalogs, instructions, cooperation programs, presentations and other useful information in our download section.

ТОВ «ВМВ Холдінг» є продавцем- виробником корпусних меблів побутового призначення. Асортимент продукції включає в себе меблі для віталень, їдалень, передпокої та шафи, меблі для дитячих кімнат, спальні, кухні, меблі для другорядних побутових приміщень.

Вся продукція випускається серійно, великими партіями для гуртових покупців. На деякі види продукції існує складська програма. Всю продукцію можна умовно поділити на окремі набори (наприклад стінки або шафи) та модульні системи, що складаються з окремих елементів, якими можна компонувати гарнітури в залежності від розмірів приміщення і уподобань покупця.

Продукція виготовляється з високоякісної ламінованої та кашованої плити ДСП класу Е1, вітчизняного і закордонного виробництва. Для обробки фасадів і карнизів також використовуються смуги МДФ різних перетинів, розмірів і модифікацій власного виробництва, кашировані, лаковані і комбіновані. Основна маса фурнітури поставляється такими відомими фірмами як «Hafele» і «Hettich», та іншими закордонними і вітчизняними постачальниками. У підборі фурнітури ми використовуємо підхід, спрямований на постійне підвищення якості комплектуючих.

Основне правило цінової політики нашої фірми – відповідність вартості товару його якості та купівельній спроможності споживача. Всі меблі виготовляються на обладнанні німецьких та італійських виробників.

Читати далі